Genel Bilgiler
Bizimle ilgili merak ettikleriniz.

Genel Bilgi

Siz kıymetli müşterilerimize güvenli ve zamanında hizmet vermek üzere 1996 yılında Kalecik Ticaret ünvanı adı altında Abdurrahman CAN tarafından kurulmuş olup, Gürbulak Gümrük Müdürlüğün de ilk ihracatını 1997 yılında gerçekleştirmiştir. Firma faaliyetleri doğrultusunda 2001 yılı içerisin de bir aile şirketi kurarak gücüne güç katmış ve ünvanını KALECİK İTHALAT İHRACAT GÜMRÜKLEME SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ olarak değiştirmiştir.

Yönetim kadromuzun 15 yılı varan bir zamandır Türkiye- İran hattındaki Gümrükleme konusunda sahip olduğu tecrübe, bilgi ve deneyimleriyle sizlere zamanında, güvenli, kaliteli ve bilinçli hizmet sunmak KALECİK Gümrükleme 'in ilkesi olmaya devam edecektir.

Müşteri odaklı hizmet veren, genç, dinamik, takım ruhuna inanmış profesyonel kadromuz ve Türkiye ile İran' da eş zamanlı olarak faaliyete başlayan KALECİK Gümrükleme, ticaretin değişen yeni yapısını temel alarak, müşterilerimizin tüm istek ve taleplerine en kısa sürede, en uygun çözümü sunacaktır.

Değişen koşullarda ticari planlarınızın hayata geçmesine yardımcı olmak ve rekabet koşullarını kolaylaştırmak, İran pazarında sıfır riskle sizlere zamanında, kaliteli hizmeti sunmak üzere hareket etmekteyiz.